Archives: Services

Warehouse services

Mēs esam pieredzējuši darbā ar ģenerālajām un dažādu veidu negabarīta kravām. Pareizi saplānojot noliktavu pakalpojumus, mēs ievērojami samazinām transportēšanas izmaksas.
Read More

Cargo insurance

Sadarbojoties ar apdrošināšanas kompānijām, piedāvājam optimālākos apdrošināšanas veidus, atbilstoši kravu specifikai un iespējamajiem riskiem.
Read More

Customs services

Mūsu muitas brokeri ātri un efektīvi palīdzēs Jums ar visu nepieciešamo muitas dokumentu noformēšanu Jūsu kravu pārvadājumiem.
Read More

Refrigerated cargo transport

Refrižeratoru kravu pārvadājumus izmanto, lai nogādātu pārtikas preces galamērķī, ievērojot temperatūras režīmu. Mūsu piedāvājumā ietilpst arī apsildāmas kravas, lai produkcija ziemā nesasaltu.
Read More

Oversized cargo

Pārvadājot šādas kravas tiks izmantots transports, īpaši pielāgots nestandarta kravām. Transportēšanā izmantojam dažādu izmēru platformas.
Read More

Rail transport

Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir viens no populārākajiem un drošākajiem kravu transportēšanas veidiem – zemas kravas pārvadājumu izmaksas un kvalitatīva piegāde.
Read More

Full load cargo

Pilnā krava sastāv tikai no viena klienta preces, kura aizņem visu iespējamo kravas telpu vai sasniedz transportlīdzekļa maksimālo kravnesību.
Read More

Consolidated cargo

Mūsu ilggadējā pieredze ļauj veikt efektīvus kombinēto kravu pārvadājumus Eiropā un Skandināvijas valstīs. Tie ļauj samazināt transportēšanas izmaksas katrai kravai.
Read More

Avio transport

Visbiežāk avio pārvadājumus izmanto kravām, kam ir liela pievienotā vērtība, kā arī avio pārvadājumi ir labākais kravu piegādes veids precēm, kurām svarīgs ir īss piegādes laiks un ātra krājumu aprite.
Read More

Sea transport

Jūras kravu pārvadājumi ir viens no izdevīgākajiem, izcenojuma ziņā, kravu transportēšanas veidiem, kas nodrošina kravu pārvadājumu piegādi lielos apjomos un attālumos.
Read More