Globāla piegāde mūsu klientiem

Globāla piegāde mūsu klientiem:

Ar prieku paziņojam par nozīmīgu pakalpojumu attīstību! SIA Aimer nesen ir noslēdzis tiešus līgumus ar aģentiem ASV, kas iezīmē pavērsiena punktu mūsu globālo pārvadājumu iespēju attīstībā. Pateicoties šīm partnerībām, mēs revolucionāri mainām pārvadājumu pieredzi, piedāvājot nepārspējamas cenas un novēršot nepieciešamību pēc starpniekiem.

Tas nozīmē – vienmērīgāka loģistika un nepārspējamas cenas jums, mūsu vērtīgajiem klientiem.

Šis paver plašas iespējas mūsu klientiem, ļaujot tiem iegūt konkurētspējīgas cenas un augstākās kvalitātes pakalpojumus dažādos reģionos. Mūsu apņemšanās nodrošināt efektivitāti un rentabilitāti ir nemainīga neatkarīgi no tā, vai sūtāt preces no Ķīnas vai Amerikas Savienotajām Valstīm.

Mēs pārstāvam arī plašu starptautisko kravu autopārvadājumu pakalpojumu klāstu. Sadarbībā ar partneriem un loģistikas aģentiem Vācijā, Itālijā, Nīderlandē, Skandināvijā, Nīderlandē un Ukrainā mēs nodrošinām regulāras kombinētās un pilnas kravas piegādes.

Plašais partneru tīkls visās lielākajās pasaules ostās, stacijās un lidostās ļauj mums piedāvāt konkurētspējīgus jūras, dzelzceļa un gaisa kravu pārvadājumu pakalpojumus.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, rakstiet mums uz logistics@aimer.lv vai zvaniet pa tālruni +371 26413338.