Izglītojoši, uzticami, precīzi

Jaunākā informācija

Jūnijs 2024

Ilgtspējīga un videi draudzīga pieeja transporta nozarei

AIMER ir apņēmies veicināt ilgtspējību un videi draudzīgu darbību visos procesos.

Zemāk aprakstītas dažas no galvenajām iniciatīvām, kuras esam ieviesuši, lai sasniegtu šo mērķi:

EcoVadis Sertifikācija

Mēs esam lepni būt EcoVadis sertificēts uzņēmums. EcoVadis ir globāla reitingu platforma, kas novērtē uzņēmumu sociālās atbildības (CSR) darbības, ietverot vides, darba un cilvēktiesību, ētikas un ilgtspējas risku pārvaldību. Šī sertifikācija apstiprina mūsu centienus ievērot augstākos ilgtspējības standartus un nepārtraukti uzlabot mūsu darbību.

Mūsdienīgi Transportlīdzekļi

Visi mūsu transportlīdzekļi atbilst Euro 5 un Euro 6 emisiju standartiem, kas nodrošina mazāku izmešu daudzumu un mazāku ietekmi uz vidi. Šie standarti nosaka stingrus noteikumus attiecībā uz transportlīdzekļu izmešiem, tādējādi samazinot piesārņojumu un veicinot tīrāku gaisu.

Darbinieku Veselības Apdrošināšana

Mēs rūpējamies par mūsu darbinieku labklājību un veselību, nodrošinot visiem mūsu šoferiem un darbiniekiem veselības apdrošināšanu. Mūsu mērķis ir radīt drošu un veselīgu darba vidi, kurā mūsu darbinieki jūtas novērtēti un aizsargāti.

AddBlue Pievienošana Degvielai

Lai samazinātu izmešu daudzumu un uzlabotu transportlīdzekļu efektivitāti, mēs izmantojam AddBlue piedevu degvielai. AddBlue ir šķīdums, kas palīdz samazināt slāpekļa oksīdu (NOx) emisijas no dīzeļdzinējiem, padarot tos videi draudzīgākus un efektīvākus.

CO2 Izmešu Kontrole

Mēs aktīvi sekojam līdzi mūsu transportlīdzekļu CO2 izmešiem un veicam pasākumus, lai tos samazinātu. Mēs cenšamies izslēgt motorus, kad tas ir iespējams, lai samazinātu nevajadzīgu degvielas patēriņu un izmešus. Šis palīdz ne tikai aizsargāt vidi, bet arī ietaupīt resursus.

Mēs uzskatām, ka ilgtspējība ir būtiska mūsu biznesa daļa, un mēs turpinām strādāt pie jauniem risinājumiem un iniciatīvām, lai samazinātu mūsu ietekmi uz vidi un veicinātu zaļāku nākotni. Mūsu centieni nodrošina, ka mēs esam ne tikai uzticams partneris saviem klientiem, bet arī atbildīgs uzņēmums pret sabiedrību un vidi.


Maijs 2024

Somijas kravu pārvadājumi

Mēs katru nedēļu pārvadājam dažāda veida kravas visā Somijā. Mūsu komanda nodrošina savlaicīgu piegādi, kravas un transportlīdzekļu izsekošanu. Sadarbojoties ar lielākajām jūras prāmju līnijām, esam samazinājuši braucienu izmaksas un piedāvājam konkurētspējīgas cenas Somijas kravu pārvadājumiem.

Mēs koncentrējamies uz efektivitāti un rentabilitāti, lai uzlabotu mūsu vērtīgo klientu vispārējo pieredzi Somijas kravu pārvadājumos. Neatkarīgi no tā, vai tas ir neliels sūtījums vai liela apjoma krava, mēs katrā piegādē par prioritāti izvirzām precizitāti un savlaicīgumu.

Uzticiet mums savu kravu.

Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mums pa e-pastu reinis@aimer.lv vai +371 25647942.

Mēs esam apņēmušies pārspēt jūsu cerības un nodrošināt nevainojamu pieredzi.

Somijas kravu pārvadājumi

 

Zviedrijas kravu pārvadājumi

Mēs katru nedēļu pārvadājam dažāda veida kravas visā Zviedrijā. Mūsu komanda nodrošina savlaicīgu piegādi, kravas un transportlīdzekļu izsekošanu. Sadarbojoties ar lielākajām jūras prāmju līnijām, esam samazinājuši braucienu izmaksas un piedāvājam konkurētspējīgas cenas Zviedrijas kravu pārvadājumiem.

Mēs koncentrējamies uz efektivitāti un rentabilitāti, lai uzlabotu mūsu vērtīgo klientu vispārējo pieredzi Zviedrijas kravu pārvadājumos. Neatkarīgi no tā, vai tas ir neliels sūtījums vai liela apjoma krava, mēs katrā piegādē par prioritāti izvirzām precizitāti un savlaicīgumu.

Uzticiet mums savu kravu.

Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mums pa e-pastu reinis@aimer.lv vai +371 25647942.

Mēs esam apņēmušies pārspēt jūsu cerības un nodrošināt nevainojamu pieredzi.

Zviedrijas kravu pārvadājumi


Aprīlis 2024

Globāla piegāde mūsu klientiem:

Ar prieku paziņojam par nozīmīgu pakalpojumu attīstību! SIA Aimer nesen ir noslēdzis tiešus līgumus ar aģentiem ASV, kas iezīmē pavērsiena punktu mūsu globālo pārvadājumu iespēju attīstībā. Pateicoties šīm partnerībām, mēs revolucionāri mainām pārvadājumu pieredzi, piedāvājot nepārspējamas cenas un novēršot nepieciešamību pēc starpniekiem.

Tas nozīmē – vienmērīgāka loģistika un nepārspējamas cenas jums, mūsu vērtīgajiem klientiem.

Šis paver plašas iespējas mūsu klientiem, ļaujot tiem iegūt konkurētspējīgas cenas un augstākās kvalitātes pakalpojumus dažādos reģionos. Mūsu apņemšanās nodrošināt efektivitāti un rentabilitāti ir nemainīga neatkarīgi no tā, vai sūtāt preces no Ķīnas vai Amerikas Savienotajām Valstīm.

Mēs pārstāvam arī plašu starptautisko kravu autopārvadājumu pakalpojumu klāstu. Sadarbībā ar partneriem un loģistikas aģentiem Vācijā, Itālijā, Nīderlandē, Skandināvijā, Nīderlandē un Ukrainā mēs nodrošinām regulāras kombinētās un pilnas kravas piegādes.

Plašais partneru tīkls visās lielākajās pasaules ostās, stacijās un lidostās ļauj mums piedāvāt konkurētspējīgus jūras, dzelzceļa un gaisa kravu pārvadājumu pakalpojumus.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, rakstiet mums uz logistics@aimer.lv vai zvaniet pa tālruni +371 26413338.

loģistika

Marts 2024

Aimer Transporta Pakalpojumi

Mēs piedāvājam:

 • Tenti piekabes ar plašām iespējām kravu iekraušanai un izkraušanai.
 • Online izsekojamība ar GPS aprīkojumu.
 • Piegādes uz Skandināviju un Baltiju, ieskaitot lielgabarīta kravas un ekspreskravas.
 • Starptautiskas un vietējas kravu piegādes, ievērojot drošības standartus.
 • Avio un jūras kravu pārvadājumi.
 • Kravu apdrošināšana un muitas pakalpojumi.
 • Ilgtspējīga pieeja videi: EURO 6 emisijas standarti, ad blue degvielas piedevas, atļaujas kravu vestējai un pārstrādei.


Februāris 2024

Transporta kompānija “Aimer”

Vairāk kā 6 gadus pieredzes Skandināvijas transporta tirgū!

Meklējam vilcējus ar puspiekabēm reisā no Latvijas uz:

 • Zviedriju
 • Somiju
 • Zviedriju un Somiju

Gan ar saliktām kravām, gan pilnām piekabēm.

Piedāvājam:

 • Stabili un savlaicīgi izmaksātus reisu atalgojumus.
 • Bāzi Rīgā.
 • Vienādu atalgojumu gan par pilniem, gan tukšiem kilometriem.

Sazinieties ar mums:

 • Zviedrija/Reinis (+371 25647942)
 • Somija/Gvido (+37125612222)
 • Evelīna (+371 26413338)

AIMER – VIENMĒR LABA CENA UN TERMIŅI

Transporta un loģistikas firma SIA Aimer ir uzņēmums ar 100% vietējo pašu kapitālu, kas novērtēts ar A līmeņa reitingu jaunajā nodokļu reitinga sistēmā.

Uzņēmums iestājas par Latvijai nozīmīgām vērtībām un pauž atbalstu Latvijas tautsaimniecībā nozīmīgām nozarēm, piemēram, lauksaimniecībai, kas šobrīd ir nonākusi neapskaužamos apstākļos.

Lauksaimnieki un zemnieki ir spiesti piedalīties streikos ar mērķi panākt Krievijas un Baltkrievijas pārtikas produktu tūlītēju importa aizliegumu ar mērķi atjaunot 5% samazināto PVN likmi Latvijai raksturīgajiem augļiem, ogām un dārzeņiem, ar vēlmi samazināt birokrātiju un veicināt plašāku pieeju apdrošināšanai un apgrozāmo līdzekļu programmām, kā arī ar mērķi atteikties no nacionāla līmeņa zemes apgrūtinājumiem vai citiem zemes lietošanas ierobežojumiem.


Janvāris 2024

Nodokļu maksātāju reitings

SIA Aimer ir novērtēts ar A līmeņa reitingu jaunajā nodokļu reitinga sistemā! 👏
Nodokļu maksātāja reitings ir VID veidots vērtējums par uzņēmuma nodokļu saistību izpildi.
Noderīga informacija, kas palīdzēs labāk izvērtēt, veidot uzticamus kontaktus un atrast jaunus sadarbības partnerus.