Образовательные, надежные, точные

Актуальная информация

 

TRANSPORTA UN LOĢISTIKAS FIRMA SIA AIMER – VIENMĒR LABA CENA UN TERMIŅI

 • februāris 28, 2024
Transporta kompānija “Aimer” ar 6 gadu pieredzi Skandināvijā meklē sastāvus vilcējs + puspiekabe. Braucam LV – SE – LV un LV – SE – FI– LV, gan saliktās kravas, gan arī pilnās. Piedāvājam stabilu un savlaicīgu apmaksu. Bāze atrodas Rīgā. Vienāda apmaksa gan par pilnajiem, gan tukšajiem km.
Zvanīt varat uz sekojošiem tel. numuriem:
• Reinis (+371 25647942)
• Dainis (+371 27387333)
• Evelīna (+371 26413338)

 • februāris 13, 2024

Transporta un loģistikas firma SIA Aimer ir uzņēmums ar 100% vietējo pašu kapitālu, kas novērtēts ar A līmeņa reitingu jaunajā nodokļu reitinga sistēmā. Uzņēmums iestājas par Latvijai nozīmīgām vērtībām un pauž atbalstu Latvijas tautsaimniecībā nozīmīgām nozarēm, piemēram, lauksaimniecībai, kas šobrīd ir nonākusi neapskaužamos apstākļos. Lauksaimnieki un zemnieki ir spiesti piedalīties streikos ar mērķi panākt Krievijas un Baltkrievijas pārtikas produktu tūlītēju importa aizliegumu ar mērķi atjaunot 5% samazināto PVN likmi Latvijai raksturīgajiem augļiem, ogām un dārzeņiem, ar vēlmi samazināt birokrātiju un veicināt plašāku pieeju apdrošināšanai un apgrozāmo līdzekļu programmām, kā arī ar mērķi atteikties no nacionāla līmeņa zemes apgrūtinājumiem vai citiem zemes lietošanas ierobežojumiem.

Loģistikas uzņēmums SIA Aimer pārstāv starptautisko sauszemes autotransporta kravu pārvadājumu servisu. Mūsu pamata darbība ir veikt kravu pārvadājumus uz Skandināviju (Somiju, Zviedriju, Norvēģiju) un visu Eiropu, tostarp Igauniju, Lietuvu, Dāniju, Poliju, Itāliju, Čehiju, Slovākiju, Slovēniju, Ungāriju, Holandi, Beļģiju, Angliju, Īriju, Franciju, Spāniju, Portugāli, Grieķiju, Turciju, Rumāniju, Šveici, Vāciju u.c. Nodrošinām regulāras sauszemes kombinēto jeb salikto (LTL) un pilno kravu (FTL) piegādes. Tāpat veicam arī kabotāžas pārvadājumus.

 

 

Kravu pārvadājumi notiek ar loģistikas firmas SIA Aimer piederošo auto transportu pa sauszemi. Uz Skandināviju auto pārceļas ar prāmjiem pār Baltijas jūru ar vairākām prāmju līnijām – Viking Line, Tallink, Eckerö Line, Stena Line, DFDS. Ar visām jūras prāmju līnijām Aimer ir noslēgti tiešie sadarbības līgumi, kas samazina reisu pašizmaksu, tādējādi veicinot iespēju piedāvāt mūsu klientiem viszemākās un konkurētspējīgākās cenas.

Transporta firma Aimer piedāvā klientiem visizdevīgākās cenas un piegādes termiņus, pateicoties faktam, ka veicam kravu pārvadājumus uz Skandināviju (Somiju, Zviedriju, Norvēģiju) ar saviem kravas auto bez starpniekiem, tā nepieļaujot lieku izmaksu rašanos klientiem. Tieši tāpat arī braucam uz Eiropu – vienmēr laba cena un termiņi!

Mūsu pastāvīgie klienti ir ražotāji, kas pārstāv dažādas ražošanas nozares, visbiežāk tie nodarbojas ar vairumtirdzniecību, metālrūpniecību, māju un citu ēku būvniecību, tipogrāfiju un koka izstrādājumu ražošanu. Tāpat vedam vieglās auto no izsolēm vai privātpersonām, pārceļoties uz citu valsti. Vēl Aimer biežāk vestie produkti ir  elektronika, lauksaimniecībai nepieciešamās iekārtas un tehnika, piemēram, traktori, iekrāvēji, pacēlāji un to rezerves daļas, kaltes un piekabes.

 

Autors: Facebook.com/AIMER SIA

Autors: Facebook.com/AIMER SIA

 

Visas pārvadātāja SIA Aimer piekabes ir tenti, ko var atvērt no sāna, aizmugures un augšas, tā nodrošinot kravu iekraušanu un izkraušanu dažādu veidu kravām, arī tām, kam nepieciešama iekraušana ar celtni, piemēram, kontaktapakšstacijām, laivām un citiem negabarītiem.

Veicot pārvadājumu uz Skandināviju, kravas ir izsekojamas 24/7 online, patiecoties GPS iekārtām, ar ko ir aprīkots transporta un loģistikas firmas SIA Aimer autoparks, tā nodrošinot, ka klienti velti netērē savu laiku, gaidot piegādes, bet var sazināties pa tiešo ar šoferi, kā arī redzēt, kur tieši atrodas auto. Mēs piedāvājam piegādes Skandināvijā un Baltijā gan ar lielajām fūrēm, gan lifta mašīnām.

Uzņēmumam SIA Aimer ir sava loģistika, un, pateicoties savam sauszemes auto transportam, mēs varam garantēt starptautisko un vietējo kravu piegādi tieši laikā (JIT), ievērojot visus drošības nosacījumus. Piegādes tiek veiktas arī uz kuģiem, apkalpei vedot pārtikas preces. Veicam gan ekspreskravu piegādi, gan projektu loģistiku.  Transporta uzņēmums SIA Aimer veic piegādes visā Somija un Zviedrijā, Norvēģijā, nosedzot visus reģionus, arī tālākos, piemēram, OULU, Kemi, Rovaniemi, ne tikai Helinkus, Turku, Tamperi un Lahti.

Transporta un loģistikas firma SIA Aimer piedāvā pārvadāt preces gan ar standarta piekabēm, gan vest negabarītus ar platformām, lielgabarīta kravu pārvadājumus,  piedāvā autovedēju pakalpojumus un pat veic avio un jūras kravu pārvadājumus. Visizdevīgākās cenas un noteikumus mūsu klientiem varam piedāvāt preču transportam no Ķīnas, jo mums ir noslēgti tiešie līgumi ar aģentiem Ķīnā. Lai garantētu preču drošību, visi pārvadājumi tiek veikti saskaņā ar CMR konvenciju, un mūsu speciālisti piedāvā arī papildus kravu apdrošināšanu un muitas brokeru pakalpojumus. Loģistikas firma SIA Aimer piedāvā arī noliktavu pakalpojumus. Pie mums var kravas izkraut– iekraut, safasēt pa piegādes adresēm atbilstoši galamērķiem vai uzglabāt pēc nepieciešamības un pēc tam veikt distribūciju.

Transporta firma SIA Aimer pievērš pastiprinātu uzmanību autotransporta ietekmei uz apkārtējo vidi. To pierāda fakts, ka firma ieguvusi ilgtspējas sertifikātu Ecovadis, kas novērtē pārvadātāju kā videi draudzīgu. Vedot kravas uz Skandināviju, tiek izmantots auto, kas ir ar ne zemāku klasi kā EURO 6 emisijas standartu. Tāpat, lai uzlabotu mūsu autotransporta ekoloģiju, visiem mūsu spēkratiem, veicot pārvadājumus uz Somiju, Zviedriju, Norvēgiju, tiek pievienota ad blue degvielas piedeva, kas palīdz neitralizēt  slāpekļa oksīdus.

Lai veicinātu ātrāku otrreiz pārstrādājamo izejmateriālu apriti, transporta firma Aimer ir arī noformējusi atļaujas vest papīra, plastmasas un kartona atkritumus Somijā un Zviedrijā jeb tā saukto “miskastes jeb atkritumu” vešanas atļauju A SHIELD. Vēl loģistikas uzņēmums ir ieguvis atļauju vest 2. un 3. kategorijas dzīvnieku izcelsmes blakusproduktus, kas nav paredzēti cilvēku patēriņam, to apstiprina Pārtikas un Veterinārā dienesta (PVD) izsniegtā atļauja.

 

Loģistikas uzņēmumam SIA Aimer pamatvērtība ir klientu apmierinātība ar servisu un spēja piedāvāt ražotajiem tieši to pakalpojumu, kas viņiem piemērots katra klienta prasībām. Tajā pašā laikā uzņēmums rūpējas par vidi un nākotni, maksimāli samazinot izmešu (CO2) daudzumu katrā pārvadājumā un arī uzņēmuma ikdienas darbā un procesos, rūpīgi izvērtējot iepirkumus un patēriņa preču lietošanu.

 

 

ZVIEDRIJAS MARŠRUTS

 • februāris 09, 2024

SOMIJAS MARŠRUTS

 • februāris 09, 2024

SIA AIMER KOLEKTĪVS MEKLĒ KOLĒĢI!

 • janvāris 22, 2024

Nodokļu maksātāju reitings

 • janvāris 22, 2024
SIA Aimer ir novērtēts ar A līmeņa reitingu jaunajā nodokļu reitinga sistemā! 👏
Nodokļu maksātāja reitings ir VID veidots vērtējums par uzņēmuma nodokļu saistību izpildi. Noderīga informacija, kas palīdzēs labāk izvērtēt, veidot uzticamus kontaktus un atrast jaunus sadarbības partnerus.
Reitinga sistemā ir 5 limeņi
A līmenis – Uzņēmums ir uzticams nodokļu maksātājs un valstij spēj būt uzticams sadarbības partneris.
B līmenis – Uzņēmums var būt biznesa partneris, bet vērts rūpīgāk izvērtēt sadarbības nosacījumus, kā arī jāpalūkojas, vai uzņēmumam nav būtisku nodokļu parādu.
C līmenis – Uzņēmums pārkāpumu dēļ ir izslēgts no PVN maksātāju reģistra vai VID ir lēmis apturēt tā saimniecisko darbību. Šādu uzņēmumu spēja pildīt savas biznesa saistības ir vērtējama kritiski, un, ja uzņēmuma saimnieciskā darbība ir apturēta, darījumi ar to ir aizliegti ar likumu.
N līmenis – Uzsākot sadarbību ar šādu uzņēmumu, jārēķinās, ka vismaz 6 mēnešus tam nav bijuši deklarēti darījumi, nav bijis darbinieku vai tiem nav maksātas algas.
J līmenis – uzņēmums dibināts pēdējo 6 mēnešu laikā. Tas vēl nav paspējis sevi pierādīt ar darbiem, tomēr ir apsveicams ikviens jauns sākums, kas veidots godprātīgi.
Pēc VID datiem ir redzams, ka šogad 24 219 uzņēmumi jeb 18% no visiem Latvijas uzņēmumiem novērtēti ar A līmeni, 59 238 uzņēmumi jeb 43% – ar B līmeni, bet 9194 jeb 7% – ar C līmeni. Tāpat 4057 uzņēmumi jeb 3% no visiem bija jaundibināti, bet vēl 40 482 jeb 29% – neaktīvie nodokļu maksātāji.
 • novembris 23, 2023

“Aimer SIA ” ir viens no atpazīstamākajiem transporta un loģistikas uzņēmumiem, kas nodarbojas ar pārvadājumiem Eiropā, specializējoties pārvadājumos starp Baltijas valstīm un Skandināviju, tai skaitā Somiju un Zviedriju ar saviem auto. Aicinām pievienoties savā komandā GRĀMATVEDĪBAS UZSKAITVEDI.

 • novembris 17, 2023

Helovīna svētki Zviedrijā.

 • oktobris 24, 2023

Helovīna svētki Somijā.

 • oktobris 24, 2023

SIA AIMER KOLEKTĪVS MEKLĒ KOLĒĢI!

 • oktobris 5, 2023

Papildus informācija:
Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz logistics@aimer.lv vai 26413338. Mēs sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks iekļauti nākamajā atlases kārtā.

Konfidencialitāti garantējam.

Biroja adrese: Vienības Gatve 109, Rīga

Darba laiks: 8:30 – 17:00

 • Главная

3d render of online freight order tracking

Логистика движется в будущее

 • 26 августа, 2022

Образовательные, надежные, точные Актуальная информация Главная Логистика движется в будущее 26 августа, 2022 Мы уже в «будущем»? Роботы доставляют лекарства в больницы, дроны доставляют еду на дом. Логистические…
Читать больше
pexels-markus-spiske-172074

Где и что будет запрещено для водителей грузовых автомобилей до конца летнего сезона (Европа)?

 • 20 июля, 2022

Образовательные, надежные, точные Актуальная информация Главная Логистика движется в будущее 26 августа, 2022 Мы уже в «будущем»? Роботы доставляют лекарства в больницы, дроны доставляют еду на дом. Логистические…
Читать больше
960x0

Электрические грузовики — дешевле дизельных двигателей? Да, это предсказано!

 • 26 мая, 2022

Образовательные, надежные, точные Актуальная информация Главная Логистика движется в будущее 26 августа, 2022 Мы уже в «будущем»? Роботы доставляют лекарства в больницы, дроны доставляют еду на дом. Логистические…
Читать больше