Uzticīgs, kvalitatīvs, profesionāls

Plašs partneru tīkls
visā pasaulē

"AIMER” pārstāv plašu starptautisko autotransporta kravu pārvadājumu servisu

Virzieni

“AIMER” pārstāv plašu starptautisko autotransporta kravu pārvadājumu servisu. Sadarbībā ar partneriem un loģistikas aģentiem Vācijā, Itālijā, Nīderlandē, Skandināvijā un Ukrainā nodrošinām regulāras sauszemes kombinēto un pilno kravu piegādes. Plašs partneru tīkls visās lielākajās pasaules ostās un nozīmīgākajās stacijās un lidostās, ļauj mums piedāvāt konkurētspējīgus jūras, dzelzceļa un avio kravu pārvadājumus.

Kvalitatīvi, uzticami, precīzi

Sauszemes pārvadājumi virzieni pa Eiropu

Dzelzceļa pārvadājumi

Dzelzceļa tīkls nodrošina ērtu piekļuvi Krievijai un citām NVS valstīm. Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir viens no populārākajiem un drošākajiem kravu transportēšanas veidiem – zemas kravas pārvadājumu izmaksas un kvalitatīva piegāde.

Avio pārvadājumi

Visbiežāk avio pārvadājumus izmanto kravām, kam ir liela pievienotā vērtība, kā arī avio pārvadājumi ir labākais kravu piegādes veids precēm, kurām svarīgs ir īss piegādes laiks un ātra krājumu aprite.

Jūras pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi ir viens no izdevīgākajiem, izcenojuma ziņā, kravu transportēšanas veidiem, kas nodrošina kravu pārvadājumu piegādi lielos apjomos un attālumos.

Sauszemes pārvadājumi

AIMER sniedz kravu transporta un loģistikas pakalpojumus, tajā skaitā, pilnas, kombinētas, refrežiratora, negabarīta un bīstamās kravas.